Usługi

Strony WWW

Projektujemy i tworzymy nowoczesne strony internetowe, które są dopasowane do potrzeb, branży i charakteru marki klienta. Niech klienci odwiedzający twoją witrynę poczują, że to właśnie takiego produktu lub usługi szukają.

Na pewno znasz się na tym co robisz - pozwól zatem zająć się nam, tym co robimy dobrze - budowaniem wizerunku twojej marki w sieci.

Sklepy Internetowe

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż w sieci, dobrze trafiłeś.
Rozwiązania e-commerce, które dostarczamy, pozwolą twoim klientom na sprawne robienie zakupów. Dzięki odpowiedniemu designowi oraz szybkości działania, kupujący będą czuli się pewnie i komofortowo.

Aplikacje Webowe

Dla bardziej wymagających projektów, posiadamy ofertę analizy biznesowej, planowania architekutry oprogramowania oraz programowania i utrzymania dedykowanych aplikacji internetowych.

Aplikacje Mobilne

Dostarczamy aplikacje mobilne budowane od podstaw lub na bazie istniejącej infrastruktury klienta. Odpowiadamy za proces projektowania, programowania i wdrożenia. Pomagamy w wydaniu aplikacji na platformach Google Play oraz App Store.

Marketing & SEO

Zajmujemy się tworzeniem reklam i kampanii reklamowych w sieciach wyszukiwania, displayach oraz mediach społecznościowych. Zwiększamy konwersję istniejących kanałów oraz budujemy nowe ścieżki dotarcia do potencjalnych klientów.

Skutecznie zwiększamy pozycje stron w wyszukiwarkach, tworząc nowe i poprawiając istniejące treści. Przeprowadzamy audyty wydajności, które mają również wpływ na wysokość pozycji w Google.